Mimarlar Klübü Nedir?Nasıl işleyecek?
"Mimarlar Kulübü Deposu" dediğimiz özel bir menüden, odana mobileri götürebileceksiniz. Tek bir seferde götürebileceğiniz mobi sayısının bir üst sınırı olacak. Mobi limitiniz belirli bir sayıyla başlayacak ve ilk üyeliğinizle 1000'e kadar artacak. Üye olarak kaldığınız her ay için 250 mobilik artış elde edeceksiniz (1500 mobi limitine varana kadar). Tüm limit artışları kalıcı olacaktır. Eğer sınıra ulaşırsanız, bazı mobileri iade edip yerine başkalarını alabilirsiniz. Mimarlar Kulübünün sahip olduğu ayrıcalıklardan birisi de oyuncular, Habbo'da reklamları görmeden eğlencenin keyfini çıkarabiliyor olmaları.

Bu mobilerle takas ya da Satış yapabilir miyim?
Hayır, Mimarlar kulübü mobileri sadece oda tasarlamak içindir. Eğer bir mobiyi alırsanız depona gönderilir ve limitiniz ona göre ayarlanır.

Bu mobileri aldığımda envanterime mi giderler?
Hayır, Mimarlar Kulübü mobileri senin envanterine gitmez. Eğer onları alırsanız depo limitin ona göre ayarlanır.

Odalarımı kendime özel nasıl planlayabilirdim?
Zemin Düzenleyici, zemini istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Girişi düzenlemenizi, duvar yüksekliğini ayarlamanızı veya oyuncuların oda girişinde bakacakları yönü seçmenize yardım eder! Düzenlemek istediğiniz odada :floor veya :bcfloor yazarak Zemin Düzenleyiciyi açınız.

Bu durum mobilerin satış sonrası fiyatlarını nasıl etkileyecek?
Satış sonrası mobi fiyatları üzerindeki etkiyi en aza indirmek için önlem aldık. Mimarlar Kulübü Mobileri takasa konulamaz ve asla envanterde veya pazar yerinde görünmez. Mimarlar kulübünde bulunan mobiler ayrıca Habbo Kataloğunda da bulunacaklar ve temin edilmeleri güç olmayacak. Ayrıca, daha az talep edilen mobiler, Mimarlar Kulübünde mevcut olmayan daha özel eşyalara çevrilebilsin diye Furni-Matic aracımızı daha düzenli güncelleyeceğiz.

Üye olmanın ne gibi avantajları var?
Mimarlar Kulübüne katılarak odalar tasarlayabilecek ve eserlerinizi görmeleri için arkadaşlarınızı bu odalara kabul edebileceksiniz. Sadece kulübe katılarak depo limitinizi kalıcı olarak artıracaksınız.

Mimarlar Kulübü'ne nasıl katılabilirim?
Hotel içindeki mağazamızdaki Mimarlar Kulübü sayfasına giderek ve "Üyelik İşlemi" butonuna tıklayın.

Mimarlar Kulübü'ne katılmanın ücreti ne kadar?
Lütfen katılım ücretlerini görmek için Hotel içindeki mağazamızdaki Mimarlar Kulübü sayfasında üyelik işlemi üzerine tıklayın.

Mevcut ödeme yöntemleri hangileridir?
Üyelik üctetini Kredi kartınız ve SMS aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Tüm ödeme metodu seçeneklerini görmek için lütfen http://www.habbo.com.tr/shop sayfasını ziyaret ediniz.

Üyeliğimi nasıl iptal ettirebilirim?
Mimarlar Kulübü deposunda Hotel içindeki mağazamızdaki Mimarlar Kulübü sayfasını ziyaret edin ve üyelik işlemi butonuna tıklayın. Açılan sayfadan üyeliğinizin otomatik yenilemesini kaldırıp iptal edebilirsiniz.

Mimarlar Kulübü'ne ne tür mobiler dahil?
Mimarlar Kulübü, tasarımların için çok geniş sayıda dekoratif mobi dizilerine sahiptir. Nadire ürünler (LTD ler gibi) ve şuanda katalogda mevcut olmayan mobiler Mimarlar kulübünde bulunmayacaklar. Özel fonksiyonlu eşyalar, düzenekli mobiler gibi, evcil hayvanlar ve Canavar Bitkiler, Mimarlar kulübünde bulunmayacak. Furni-matic ödülleri ve Habbo Kulüp hediyeleri de dahil olmayacaktır.

Kampanya Mobileri dahil edilecek mi?
Evet, birçok kampanya eşyası dahil edilecek. Aynı zamanda, takas ve koleksiyon yapmayı sevenler için Nadireler ve diğer Premium eşyaları özel olarak katalogda satmaya devam edeceğiz.

Hak sahibi olan kullanıcılar, katalog eşyalarında olduğu gibi bu eşyaların yerini değiştirebilecekler mi?
Evet, hak sahibi kullanıcılar senin mimarlar Kulübü mobilerini oynatabilirler.

Bunu Grup Odalarında kullanabilir miyim?
Evet, Mimarlar Kulübü mobileri Grup Odalarıyla uyumludur.

Eğer üyeliğimi yenilemezsem mobilere ne olur?
Yaptığın odalar ziyaretçi girişine kapanır. Siz bu odalara girebilir ve hatta değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak, diğer Habboları bu odalara almak istiyorsanız aktif bir üyeliğe sahip olmanız gerekir.

Eğer üyeliğimin süresi dolarsa, odalarımı tekrardan kurmam gerekecek mi?
Hayır, kurduğunuz odalar sizin hesabınızda kalacaktır, fakat diğer Habboların girişine kapalı olacaklar ve aramalarda görünmeyeceklerdir. Üyeliğinizi yenilediğinizde odalar tekrardan aramalarda görünür olacak ve ziyaretçi girişine izin vereceklerdir..