Kredi Nedir?Kredi Nedir?
Habbo Hotel Kredisi, sanal para birimidir Bu krediler ile oda, Habbo Club üyeliği, evcil hayvan, canavar bitkiler ve daha birçok ekstra özellikler ve mobiler almak için kullanılabilir!

Habbo oynamak için, Habbo Kredisine ihtiyacım var mı?
Hayır – Eğer ileride ekstra özellikler veya ürünler satın almak istiyorsanız Habbo You only need Habbo Credits if you want to use extra features within the game.

Nasıl Kredi yükleyebilirim?
Kolay ve güvenli kredi satın almak için birçok güvenli ödeme yöntemi bulunmaktadır. Kredi Kartı, (Visa, Mastercard, American Express vb. gibi), sms, sesli arama hizmeti veya online kredi satın alma yöntemlerinden istediğinizi kullanarak kredinizi satın alabilirsiniz.

Unutmayın Habbo Kredisi satın alırken MUTLAKA faturayı ödeyen kişiden izin almanız gerekiyor

Habbo Kredisi satın aldım ama hesabına gelmedi. Ne yapabilirim?
Eğer kredi satın alımlarınızda sorun yaşadıysanız, Hotel içerisindeyken ekranın sağ üst köşesindeki yardım menüsüne tıklayın ve Müşteri desteği seçeneği ile, Müşteri Hizmetleri sayfamıza giderek sorununuz açıklayan bir talep gönderiniz. Talebinize 24 -48 saat içerisinde cevap verilecektir.

Habbo Kredisini bedavaya veren bir web sayfasına gittim fakat en sonunda kredimi alamadım, neden olabilir?
Habbo Kredisini SADECE Habbo web sayfamızdaki kredi sayfasında bulunan yöntemler ile alabilirsiniz Bunun dışında size bedava kredi veya mobi vaatleri veren sitelerden güvenliğiniz açısından uzak durmanızı tavsiye ederiz Eğer bu sitelerden birini ziyaret ettiyseniz hesap güvenliğiniz için hemen Habbo şifrenizi değiştirmenizi ve bilgisayarınızı anti-virüs ve spyware yazılımı ile taramanızı öneririz!

Help