Yeni Mimarlar Kulübü Düzenlemeleri!

batuhan47524 Guncelleme
20 Mayıs 2022 22:58 45

MERHABA HABBOTALK

Bugün sizlere habbonun resmi sayfasında yayınlanan "Mimarlar Kulübü Düzenlemeleri" hakkındakı haberi sunacağım.


RESMİ SAYFADAKİ YAZI

Habbolar! Topluluğumuzun üyelerinden belirli, yapıcı ve yararlı geri bildirimler aldıktan sonra, Düzenekli mobileri daha erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirmeye karar verdik.
 
Otelimiz, oyun hakkında bilgi sahibi ve farklı şeyler yapmak adına Düzenekleri kullanma konusunda gerçekten etkileyici yeteneğe sahip yaratıcı bireylerle DOLU. Düzenekli mobileri daha erişilebilir hale getirerek, topluluğumuz içindeki yaratıcılığın kilidini daha da fazla açmayı amaçlıyoruz.
 
Gelen güncellemede iki şey etkili olacak:
1. Mağazada bulunan tüm Düzenekli mobiler artık Mimarlar Kulübü (BC) Deposunda mevcuttur.
2. Ayrıca, Mimarlar Kulübü üyelerinin kullanımını kolaylaştırmak için bazı Düzenekli mobilerle alakalı sınırlandırmaları kaldırıyoruz. Bu şekilde bazı görevleri gerçekleştirmek için Düzenekli mobi yığınlarını çoğaltma gereksinimi azalacak.
Habbo X
Daha önce görmediyseniz, Muumiopappa ve Habbo NFT ekibi kısa süre önce Habbo X'in nasıl çalışacağı hakkında ayrıntılı bir blog yayınladı. Düzenekli mobi Habbo X'in tasarımında büyük bir rol oynayacak, mimarlara ve Düzenekli mobi uzmanlarına duyulan ihtiyaç artacak. Hepiniz pratik yapmaya başlamalısınız!
-alyx
Haber Hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazmayı unutmayınız.

Yorumlar (0)
Oops! Yorum yazabilmek için önce giriş yapmalısın.