Oyun içi destek


Oyun içi destekler, Talk ile herhangi bir sorunu olan kullanıcılarımızın sorunlarını çözmekle ve oyun içi etkinliklerde odanın popülasyonunu artırmakla hükümlüdürler.

Bu pozisyona başvur

Yayıncı & DJ


DJ, Sitede 7/24 açık olan radyo da sarkı listesini ayarlamakta, sizin istek sarkılarınızı degerlendirmekle ve çaldırmakla hükümlüdür. Yayıncı, sitede belirli günler düzenlenen Talk yayınlarını sunan kisidir.

Haberci


Haberciler, Habbo'ya gelecek olan mobiler, oda paketleri vb. promosyanları duyuran ve oyun içi etkinliklerin (maze/labirent) vb. yol haritasını yapmakla, bilgilendirici yazılar yazmakla hükümlüdürler.

Bu pozisyona başvur

Moderatör


Etkinlik Yönetimi, Talk etkinliklerinde mobi, oyuncu vb. genel ihtiyaçları gideren Sahıslardır. Bunun yanı sıra planlayıp, ekibi etkinliklerde organize eder.

Bu pozisyona başvur

Yönetici


Web Yönetimi, Talk ekibinin yönetilmesinde ve düzenin korunmasında yönetime yardımcı olurlar. Yönetimden birisi yoksa direktörler bu düzeni idare eder.

Baş Oda Tasarımcı


Moderatörler, Talk etkinliklerinde, site içinde vb. herhangi bir uygunsuz davranisi gördügünde ortadan kaldırmak veya cezalandırmak ile hükümlüdürler. Bunlara ek olarak ekipteki düzeni korumakla, yönetime ve direktörlere yardımcı olurlar.

Bu pozisyona başvur

Mobinatör


Mobinatörler, site içinde Talk fiyatla ilgili mobilerin Habbo'daki mevcut pazar degerini ve bu möobinin ileri bir zamanda degerlenip degerlenmeyecegini göstermektir. Ayrıca Talk etkinliklerinde herhangi bir mobi konusunda da yardımcı olmaktadırlar.

Oda Tasarımcı


Tasarımcılar, Talk etkinliklerini veya odalarını yapmakla/düzenlemekle görevlidirler. Her tasarımcı düzenli olarak etkinlikler açar ve bu etkinlikler Talk ekibi tarafından oynatılır.

Bu pozisyona başvur
Ekibimize katılmadan önce sizi tanımak istiyoruz. Başvurunuz yalnızca dahili olarak iletilecektir, aksi takdirde kimse görmeyecektir .

Lütfen yazım ve dil bilginize dikkat edin, bu başvurunuz için önemli bir faktördür.
Sadece senin hakkında bir şeyler bilmek istiyoruz . Bize kendiniz hakkında, güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu veya yanınızda getirebileceğiniz deneyimlerden bahsedin. Aksi takdirde başvurunuza yaşınızı, hobilerinizi ve diğer şeyleri yazabilirsiniz.